بزرگترین رستوران آکواریوم ترکیه

 

گروه هتل های ریکسوس (Rixos) یکی از موفق ترین گروه هتل های زنجیره ای در دنیاست که سال2000 تاسیس شد. هتل لندز آو لجندز تم پارک(The Land of Legends Theme Park)  که با عنوان Rixos World نیز شناخته می شود، یازدهمین هتل Rixos در قالب تم پارک در ترکیه می باشد.

این هتل در منطقه بلک آنتالیا و در فاصله 27 کیلومتری فرودگاه آنتالیا واقع شده است که با مرکز شهر 30 کیلومتر فاصله دارد و هتل رگنوم نیز در همسایگی آن قرار دارد. همچنین این مجموعه به دو قسمت تم پارک و هتل ( که به Kingdom مشهور است) تقسیم می شود و هر دوی این مجموعه ها مکمل یکدیگر هستند.

یکی از رستوران های بسیار هیجان انگیز این هتل، رستوران 111 می باشد. رستورانی که به عنوان بزرگترین رستوران آکواریومی ترکیه شناخته می شود و سه آکواریوم بزرگ را در خود دارد و میهمانان می توانند در حین تماشای ماهی ها و کوسه ها وعده های غذایی و یا نوشیدنی های خود را میل کنند که احساس بسیار هیجان انگیز و جالبی است.

رستوران آکواریوم

نور و سایه در سراسر سقف سنگی یک غار با شکوه رقص می کنند و منطقه نهارخوری و آکواریوم توسط پارتیشن شیشه ای عظیم جدا شده است و فضای بسیار دلنشینی را بوجود آورده است.

رستوران آکواریوم

رستوران آکواریوم

رستوران آکواریوم

رستوران آکواریوم

رستوران آکواریوم

رستوران آکواریوم

رستوران آکواریوم

رستوران آکواریوم

رستوران آکواریوم

رستوران آکواریوم

از آنجا که تحقیقات نشان داده است تماشای آکواریوم باعث افزایش اشتهای افراد خواهد شد، بدین ترتیب نصب آکواریوم در فضاهای رستوران ایده ای مناسب می باشد. از دیگر مزیت های بی شمار آن میتوان به کاهش استرس و فشار خون توجه نمود. 

تألیف از تیم تولید محتوای آب‌سُکون

لیست نظرات


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
 
 
 
  • معماری کاربردمحور با water skylight

    در این مقاله می‌خواهیم حوضچه های شفاف یا نورگیرهایی که جریان آب بر روی آنها قرار دارد را بررسی کنیم و ببینیم چگونه می‌توانیم با اضافه کردن water sky light به طرحمان چند هدف را با یک تیر بزنیم.

  • معرفی بزرگترین آکواریوم های جهان 2018

    در این مقاله به معرفی 5 آکواریوم برتر جهان در 2018 به ترتیب می پردازیم که از یک تحقیق جامع شامل اطلاعات دقیق استخراج شده است...

  • حمام دریایی کاستراپ دانمارک

    حمام دریایی یک بخش متمرکز و زنده را در اسکله جدید دریایی شهر کاستراپ بوجود آورده است. این پروژه شامل ساختمان اصلی در آب، ساحل جدید و یک ساختمان خدماتی است