ترسناک‌ترین سرسره جهان

 

لس‌آنجلس بزرگترین شهر ایالت کالیفرنیای ایالات متحده آمریکا و دومین شهر پرجمعیت پس از نیویورک است. این شهر به سبب داشتن مراکز تفریحی و سرگرمی فراوان یک شهر دیدنی برای جذب گردشگر است. علاوه بر هالیوود که مرکز صنعت هنر هفتم آمریکاست، لس‌آنجلس دارای تعداد مناسبی از مراکز فرهنگی و علمی می‌باشد.

در راستای گسترش جنبه گردشگری و تفریحی، مسئولان این شهر در 25 ژوئن 2016  اقدام به بازسازی بلندترین ساختمان این شهر که مربوط به برج بانک 73 طبقه‌ای است کردند. مهندسان این پروژه با ایده‌ای جدید در نقطه عطف این پروژه سرسره شیشه‌ای ساختند که نظر همه را به خود جلب کرده است.

ترسناک‌ترین سرسره جهان

این سرسره شیشه‌ای در فاصله 300 متری از سطح زمین قرار دارد و از طبقه 70 به سمت طبقه 69 فرود می‌آید. طول این سرسره 13 متر است و میتوان نمای پانارومای شهر از کوه‌های سن گابریل، اقیانوس آرام، رودخانه میسی سی پل و حتی جزیره کاتالینا را تماشا کرد.

ضخامت این سرسره تنها 3 سانتیمتر بوده و برای کسانیکه به اندازه کافی شجاع باشند یک هیجان وصف ناشدنی می‌باشد اما برای کسانیکه می‌ترسند باید بدانند این سرسره از شیشه ضد گلوله ساخته شده که می‌تواند در برابر زلزله 8 ریشتری و طوفان 110 مایل بر ساعت مقاومت کند.

هزینه بلیت برای بالا رفتن و بازدید از این سرسره 25 دلار و برای سُر خوردن 8 دلار می‌باشد.

ترسناک‌ترین سرسره جهان

ترسناک‌ترین سرسره جهان

ترسناک‌ترین سرسره جهان

ترسناک‌ترین سرسره جهان

ترسناک‌ترین سرسره جهان

تالیف از تیم تولید محتوای آب‌سُکون

لیست نظرات


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
 
 
 
  • 6 نمونه استخر با پلت فرم های جزیره ای

    پلت فرم های جزیره ای علاوه بر جنبه کاربردی،از جنبه زیبایی بیشتری برخوردار است و فضای دلنشینی برای استراحت،غذا خوردن و آفتاب گرفتن محسوب می شود.

  • ترسناک‌ترین سرسره جهان

    سرسره شیشه‌ای در فاصله 300 متری از سطح زمین قرار دارد و از طبقه 70 به سمت طبقه 69 فرود می‌آید. طول این سرسره 13 متر است و میتوان نمای پانارومای شهر را تماشا کرد.

  • 6 اصل مهم در طراحی و ساخت استخر

    شنا ورزشی پایه و امکان‌پذیر در منازل است. شنا نقش بسیار مهمی در سلامتی بدن و تناسب اندام دارد. تحقیقات روز دنیا به ما شناکردن و حتی راه رفتن در آب را توصیه می‌کنند.