دفترکار- میدان فاطمی

 
تصاویر پرسش و پاسخ پروژه های مشابه
زمان پروژه : 1391
موضوع پروژه :
تاثیر مثبت این آکواریوم گیاه کوچک در این دفتر را باید از مدیر این شرکت پرسید؟

به صفحه فیسبوک ما بپیوندید
 
نام
پست الکترونیک
 
پرسش
 
  • هاشم : سلام سال نو مبارک 1. سه تا حلزونی سیبی بالغ در آکواریوم من می باشد حدودادو هفتهای یک بار در بالای فضای شیشه داخل آکواریوم تخم ریزی می کنند ولی حدودابعد از 7و8روزی به داخل آکواریوم می افتند تا حالا تقریبا 10 بار تخم ریزی کرده اند ولی هیچ کدام از تخم ها در نمی آیند وبه داخل آکواریوم می افتند و تلف می شوند 2.دو تا کف خوار هم دارم که بر روی گیاه کریپتون تخم می زارند آیا جنس نر باید تخم روی گیاه را بارور بکند اصول کلی نگهداری و تکثیر حلزون سیبی و ماهی کفخوار را اگر برام ارسال کنید ممنون می شم با تشکر
 
  • آبنما، یک پیشنهاد ویژه برای دکور داخلی

    آبنما یک عنصر تزئینی در معماری به شمار می‌رود و معمولا آن را المانی برای طراحی لنداسکیپ می‌شناسیم. اما تا به حال به حضور آبنما در داخل منزل فکر کرده اید؟

  • روی ساختمانهای آبی سرمایه گذاری کنید

    امروزه فعالان عرصه ساختمان می کوشند با خلاقیت در ساخت و استفاده از بهترین برندهای مصالح،خود را با پیشگامان جهانی همسو کنند، آب و شیشه به عنوان دو المان تاثیرگذار طرح معماران را قوی تر کرده است.

  • انواع آکواریوم های گیاهی

    آکواریوم های گیاهی را میتوان در تقسیم بندی های جداگانه ای چه از نظر تجهیزات و چه از نظر نوع طراحی داخلی آن بررسی نمود. در اینجا آکواریوم های گیاهی را از نظر امکانات،به دو دسته تقسیم میکنیم.