لطفا برای باخبر شدن از آخرین پروژه های آب سکون در هفته نامه ما عضو شوید

آکواريوم

آکواریوم از آیتم های دکوراتیوی می باشد که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. پروژه های آکواریوم را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

دکوراسيون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی رکن مهمی در زیبایی کار تمام شده می باشد، همینطور اجرای دقیق و بی نقص کار طراحی شده؛ در اين قسمت می توانيد پروژه های دکوراسيون داخلی را مشاهده فرماييد.

محوطه و فضاسازی

طراحی و اجرای محوطه و فضاسازی بيرونی يکی از جذاب ترين شاخه های دکوراسيون می باشد که آب سکون اين مهم را بخوبی انجام می دهد. پروژه های محوطه سازی را در این قسمت مشاهده نمایید.

  • آکواریوم عروس دریایی طرحی مینیمال و مدرن

    آکواریوم عروس دریایی یکی از اشکال آکواریوم‌های مدرن است که بسیار زیبا و آرامش بخش‌ میباشد و به همین دلیل امروزه از ابعاد خانگی تا پروژه های بزرگ در رستورانهای خاص و هتلها مورد استقبال قرارگرفته است

  • آرووانا، ماهی‌ای از بهشت

    افسانه‌های زیادی در مورد آرووانا وجود دارد. افسانه‌هایی در مورد بیمار شدن آرووانا در زمان بیماری صاحبش و در نتیجه، بهبودی صاحب آرووانا به این دلیل. داستان‌هایی در مورد اینکه ...

  • دیوارهای شیشه‌ای در محیط کار و خلاقیت کارمندان

    اگر می‌خواهید انگیزه‌ی کارمندان‌تان را افزایش دهید، اولین قدم برای رسیدن به این هدف، تغییر اتمسفر محیط کارتان و استفاده از دیوارهای شیشه‌ای است.