لطفا برای باخبر شدن از آخرین پروژه های آب سکون در هفته نامه ما عضو شوید

آکواريوم

آکواریوم از آیتم های دکوراتیوی می باشد که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. پروژه های آکواریوم را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

دکوراسيون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی رکن مهمی در زیبایی کار تمام شده می باشد، همینطور اجرای دقیق و بی نقص کار طراحی شده؛ در اين قسمت می توانيد پروژه های دکوراسيون داخلی را مشاهده فرماييد.

محوطه و فضاسازی

طراحی و اجرای محوطه و فضاسازی بيرونی يکی از جذاب ترين شاخه های دکوراسيون می باشد که آب سکون اين مهم را بخوبی انجام می دهد. پروژه های محوطه سازی را در این قسمت مشاهده نمایید.

  • نوروز و دکوراسیون

    نوروز تشکیل شده از عناصر، مراسم و آیین‌های گوناگونی است. هفت‌سین، بنفشه‌ها و...می‌توان یکی ازاجزای هفت‌سین و یا در کل مراسم وآیین‌های نوروز را به شاخصی برای دکوراسیون خانه تبدیل کرد البته...

  • نوروز و آب

    نوروز سال پیش از ماهی قرمز سفره‌های هفت‌سین نوشتیم.امسال نیز به رسم گذشته از نوروز می‌نویسیم، از نوروز و ارتباط آن با کلیدی‌ترین مفهوم زندگی و البته نقطه‌ی تمرکز اصلی آب‌سکون یعنی آب.

  • 14 نکته برای بارور کردن چمن - قسمت اول

    چمن یکی از مهمترین عناصر لنداسکیپ‌ است.البته این جمله به این معنی نیست که لزوما هر لنداسکیپی می‌بایست دارای چمن باشد اما در اکثر لنداسکیپ‌های زیبا این عنصر زیبایی‌بخش کارکرد مهمی دارد.