لطفا برای باخبر شدن از آخرین پروژه های آب سکون در هفته نامه ما عضو شوید

آکواريوم

آکواریوم از آیتم های دکوراتیوی می باشد که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. پروژه های آکواریوم را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

دکوراسيون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی رکن مهمی در زیبایی کار تمام شده می باشد، همینطور اجرای دقیق و بی نقص کار طراحی شده؛ در اين قسمت می توانيد پروژه های دکوراسيون داخلی را مشاهده فرماييد.

محوطه و فضاسازی

طراحی و اجرای محوطه و فضاسازی بيرونی يکی از جذاب ترين شاخه های دکوراسيون می باشد که آب سکون اين مهم را بخوبی انجام می دهد. پروژه های محوطه سازی را در این قسمت مشاهده نمایید.

  • 10 دلیل محبوبیت ماهی

    طبق مطالعات انجام شده توسط تولیدکنندگان غذای حیوانات انگلستان ماهی‌ها با 16 درصد سومین جایگاه، گربه‌ها با 19 درصد دومین جایگاه و سگ‌ها بیشترین محبوبیت را با 23 درصد از آن خود کردند.

  • ‍ اتاقهایى که در یک چمدان جا می‌شوند

    اتاق هاى چمدانى یا Kenchikukagu بهترین مثال از مبلمان کاربردی در صرفه‌جویی پول و فضای خانه است که توسط معمار توشیهیکو سوزوکی استاد دانشگاه معماری در ژاپن ساخته شده است.

  • استخرهایی شفاف و پر از شگفتی

    مانند هر چیز دیگری استخرهای شنا، با یک‌سری ویژگی‌های تعریف شده، شناخته شده‌اند، اما امروزه تحولی در ایجاد این استخرها با اجرای قسمتی از دیواره‌ها یا کف به صورت شفاف ایجاد شده است