لطفا برای باخبر شدن از آخرین پروژه های آب سکون در خبرنامه ما عضو شوید

آکواريوم

آکواریوم از آیتم های دکوراتیوی می باشد که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. پروژه های آکواریوم را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

دکوراسيون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی رکن مهمی در زیبایی کار تمام شده می باشد، همینطور اجرای دقیق و بی نقص کار طراحی شده؛ در اين قسمت می توانيد پروژه های دکوراسيون داخلی را مشاهده فرماييد.

محوطه و فضاسازی

طراحی و اجرای محوطه و فضاسازی بيرونی يکی از جذاب ترين شاخه های دکوراسيون می باشد که آب سکون اين مهم را بخوبی انجام می دهد. پروژه های محوطه سازی را در این قسمت مشاهده نمایید.

  • مولی سیاه

    مولی باله کوتاه که به اسم مولی سیاه یا مولی معمولی نیز شناخته می‌شود، یکی از پر طرفدارترین ماهی‌های آکواریومی است که زیستگاه اصلی آن در مکزیک است.

  • 7 ایده برای طراحی لنداسکیپ

    اگر حیاط خانه‌تان نیاز به طراحی جدیدی دارد و یا اگر تنها می‌خواهید گیاهان و نحوه‌ی چیدنشان راعوض نمایید،ما ازقلم کِلی رابرسون 7 ایده‌ی اساسی را برای باز طراحی لنداسکیپ با شما در میان خواهیم گذاشت.

  • نگهداشتن مرجان در آکواریوم آب‌شور(ریف)

    آیا می‌شود به آکواریومِ ماهی؛ مرجان اضافه کرد؟ اکثر اوقات جواب،-آری-است و باز مانند اکثر اوقات این-آری-با چند-اما-همراه است. در این متن نکاتی رادرباره نگهداری مرجان ‌ها در آکواریوم‌ برایتان بازگو می‌کنیم.