لطفا برای باخبر شدن از آخرین پروژه های آب سکون در هفته نامه ما عضو شوید

آکواريوم

آکواریوم از آیتم های دکوراتیوی می باشد که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. پروژه های آکواریوم را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

دکوراسيون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی رکن مهمی در زیبایی کار تمام شده می باشد، همینطور اجرای دقیق و بی نقص کار طراحی شده؛ در اين قسمت می توانيد پروژه های دکوراسيون داخلی را مشاهده فرماييد.

محوطه و فضاسازی

طراحی و اجرای محوطه و فضاسازی بيرونی يکی از جذاب ترين شاخه های دکوراسيون می باشد که آب سکون اين مهم را بخوبی انجام می دهد. پروژه های محوطه سازی را در این قسمت مشاهده نمایید.

  • آکواریوم‌ جزئی زیبا از منزل و محیط کار

    چرا باید آکواریوم را تزیین کنم؟ دکوراسیون و تزیینات آکواریوم یکی از مهم­‌ترین جنبه‌های آکواریوم خانگی شماست. دو دلیل مشخص برای آن وجود دارد.

  • 10 چهره‌ی عجیب از ساکنان اقیانوس

    تقریبا 28.000 گونه ماهی مختلف در رودخانه‌ها، دریاها و اقیانوس‌های جهان زندگی می‌کنند.در متن پیش رو 10 گونه را که به خاطر ظاهر عجیب و برخی رفتارهای متمایزشان شهرت یافته‌اند را می‌بینیم.

  • مزایای استفاده از دیوارهای سراسر شفاف

    همه‌ی ما با شیشه آشنا هستیم و آن را تقریبا در همه جا می‌ببینیم؛که قبلا به عنوان یک پنجره‌ی کوچک در دیوار قرار می‌گرفت امروزه به عنوان ماده‌ی اولیه در ساخت دیوار‌ها،درها،پارتیشن‌ها و ... مطرح است.