لطفا برای باخبر شدن از آخرین پروژه های آب سکون در هفته نامه ما عضو شوید

آکواريوم

آکواریوم از آیتم های دکوراتیوی می باشد که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. پروژه های آکواریوم را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

دکوراسيون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی رکن مهمی در زیبایی کار تمام شده می باشد، همینطور اجرای دقیق و بی نقص کار طراحی شده؛ در اين قسمت می توانيد پروژه های دکوراسيون داخلی را مشاهده فرماييد.

محوطه و فضاسازی

طراحی و اجرای محوطه و فضاسازی بيرونی يکی از جذاب ترين شاخه های دکوراسيون می باشد که آب سکون اين مهم را بخوبی انجام می دهد. پروژه های محوطه سازی را در این قسمت مشاهده نمایید.

  • دیوارهای محافظ - قسمت اول

    دیوارهای محافظ یا نگهدارنده که در زبان انگلیسی به آن (Retaining Wall) گفته می‌شود، دیوارهایی هستند که در حیاط‌ها یا باغ‌های غیر هم‌‌سطح استفاده می‌شوند تا مانع ریزش خاک شوند.

  • تاریخچه استخرهای شنا

    تاریخ استخر از یونانیان باستان و رومی‌ها می‌آید. تغییرات عمده‌ای در کیفیت زندگی در این زمان رخ داده است و ثروت فردی را افزایش داده و با این افزایش ثروت...

  • 8 نکته طنز برای رد 8 افسانه اشتباه

    بگذارید یکبار هم که شده جواب گزاره‌های اشتباه در مورد ماهی‌ها را به طنز بدهیم تا ببینیم چه آش شله قلمکاری از آن در خواهد آمد.شاید آن زمان متوجه شویم که بعضی گزاره‌ها چقدر بی‌معنی هستند.