لطفا برای باخبر شدن از آخرین پروژه های آب سکون در خبرنامه ما عضو شوید
استان
نام خانوادگی
ایمیل
ایمیل وارد شده تکراری می‌باشد.

برای فعال سازی، به تایید ایمیل شما نیاز داریم.
برای تکمیل ثبت نام، لطفا بروی لینک ارسالی به ایمیلتان کلیک کنید.

آکواريوم

آکواریوم از آیتم های دکوراتیوی می باشد که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. پروژه های آکواریوم را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

دکوراسيون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی رکن مهمی در زیبایی کار تمام شده می باشد، همینطور اجرای دقیق و بی نقص کار طراحی شده؛ در اين قسمت می توانيد پروژه های دکوراسيون داخلی را مشاهده فرماييد.

محوطه و فضاسازی

طراحی و اجرای محوطه و فضاسازی بيرونی يکی از جذاب ترين شاخه های دکوراسيون می باشد که آب سکون اين مهم را بخوبی انجام می دهد. پروژه های محوطه سازی را در این قسمت مشاهده نمایید.

  • مصاحبه با کارفرمای پروژه شرکت آرمیتیس

    آب سکون در راستای ارائه ی محتواهای دست اول اقدام به تهیه مصاحبه از مشتریان خود نموده است اولین مصاحبه در این راستا با جناب آقای محمودزاده ، کارفرماى پروژه شرکت آرمیتیس انجام شده است.

  • تهران و لنداسکیپ

    هنر لنداسکیپ، شخصیت و زیبایی‌بخشی به یک فضا است.در این متن می‌خواهیم از کنار میدان‌هایی عبور کنیم که در سال چندین بار از کنارشان می‌گذریم بی آنکه بدانیم چه جفایی به حقشان می‌شود.

  • دکور و دیوار آشپزخانه

    معمولا در آشپزخانه‌ها کابینت،ماشین لباس‌شویی و ظرف‌شویی اکثر دیوارها را اشغال می‌کنند.اما آن قسمت از دیوارهای باقی مانده می‌توانند محل خوبی برای زیبایی بخشیدن دو چندان به آشپزخانه باشند.

خبرنامه

آدرس پست الکترونیک