لطفا برای باخبر شدن از آخرین پروژه های آب سکون در هفته نامه ما عضو شوید

آکواريوم

آکواریوم از آیتم های دکوراتیوی می باشد که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. پروژه های آکواریوم را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

دکوراسيون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی رکن مهمی در زیبایی کار تمام شده می باشد، همینطور اجرای دقیق و بی نقص کار طراحی شده؛ در اين قسمت می توانيد پروژه های دکوراسيون داخلی را مشاهده فرماييد.

محوطه و فضاسازی

طراحی و اجرای محوطه و فضاسازی بيرونی يکی از جذاب ترين شاخه های دکوراسيون می باشد که آب سکون اين مهم را بخوبی انجام می دهد. پروژه های محوطه سازی را در این قسمت مشاهده نمایید.

  • آشنایی با کریس کلوت معمار استرالیایی

    شور وشوق وصف ناپذیر کریس کلوت برای تبدیل طراحی های رویایی به خانه های رویایی باعث شده تا این معمار جوان درخط مقدم معماران استرالیایی قرار بگیرد

  • نمای شیشه ای در معماری نوین

    ما بیشتر زندگیمان را در اتاق‌های بسته سر کرده‌ایم. سبک معماری ما تا حد زیادی تحت تاثیر فرهنگ ما بوده است. چنانچه بخواهیم تغییری در فرهنگمان ایجاد کنیم به ناچار باید در سبک معماریمان تغییر ایجاد کنیم .

  • ماهی نادری به نام اوباما

    بنا به گزارش نشنال جئوگرافیک دانشمندان در ادای احترام به تلاشهای باراک اوباما رئیس جمهور ایالات متحده در حفاظت از طبیعت دریاها و اقیانوس­ها نام گونه ای جدید و کمیاب ماهی را اوباما گذاشتند