لطفا برای باخبر شدن از آخرین پروژه های آب سکون در هفته نامه ما عضو شوید

آکواريوم

آکواریوم از آیتم های دکوراتیوی می باشد که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. پروژه های آکواریوم را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

دکوراسيون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی رکن مهمی در زیبایی کار تمام شده می باشد، همینطور اجرای دقیق و بی نقص کار طراحی شده؛ در اين قسمت می توانيد پروژه های دکوراسيون داخلی را مشاهده فرماييد.

محوطه و فضاسازی

طراحی و اجرای محوطه و فضاسازی بيرونی يکی از جذاب ترين شاخه های دکوراسيون می باشد که آب سکون اين مهم را بخوبی انجام می دهد. پروژه های محوطه سازی را در این قسمت مشاهده نمایید.

  • معرفی بزرگترین و بهترین آکواریوم ها در جهان 2018 به ترتیب (قسمت اول)

    در این مقاله به معرفی 5 تا از بهترین آکواریوم های جهان 2018 به ترتیب می پردازیم که از یک تحقیق جامع شامل اطلاعات دقیق از بزرگترین مخازن، با در نظر گرفتن ابعاد پنل، تعداد کوسه های نهنگ و غیره ایجاد شده است...

  • حمام دریایی کاستراپ دانمارک/ معماران سفید

    حمام دریایی یک بخش متمرکز و زنده را در اسکله جدید دریایی شهر کاستراپ بوجود آورده است. این پروژه شامل ساختمان اصلی در آب، ساحل جدید و یک ساختمان خدماتی در کنار سرویس بهداشتی و اتاق تعویض لباس برای معلولین است. جبهه چوبی این حمام بازدیدکنندگان را به یک سیر دایره ای راهنمایی می کند و با حرکت در این مسیر به تدریج بالا می روند تا آخر به یک سکوی پرش با ارتفاع 5 متر از سطح آب ختم می شود. مصالح به کار رفته نوعی چوب مقاوم در برابر آب دریاست.

  • شکوفه های شهری / معماری AIM + مسائل مربوط به شهرنشینی

    "شکوفه های شهری" یک آزمایش در فضای شهری و فعالیت هایی است که در قبال اهداف طراحی یا نیازهای زیربنایی پیش می رود، همچنین ارتقاء و تقویت شهرنشینی را بهبود می بخشد. این شهر به یک باغ شهری ایده آل تبدیل شده و به طور کاملا مصنوعی ساخته شده است.