لطفا برای باخبر شدن از آخرین پروژه های آب سکون در هفته نامه ما عضو شوید

آکواريوم

آکواریوم از آیتم های دکوراتیوی می باشد که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. پروژه های آکواریوم را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

دکوراسيون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی رکن مهمی در زیبایی کار تمام شده می باشد، همینطور اجرای دقیق و بی نقص کار طراحی شده؛ در اين قسمت می توانيد پروژه های دکوراسيون داخلی را مشاهده فرماييد.

محوطه و فضاسازی

طراحی و اجرای محوطه و فضاسازی بيرونی يکی از جذاب ترين شاخه های دکوراسيون می باشد که آب سکون اين مهم را بخوبی انجام می دهد. پروژه های محوطه سازی را در این قسمت مشاهده نمایید.

  • تاریخچه‌ی استفاده از شیشه در معماری - قسمت دوم

    اوج پیشرفت در صنعت شیشه و استفاده از آن در ساختمان مربوط به 150 سال اخیر است و ما امروز با تنوع بی‌نظیری در شیشه رو به رو هستیم و از آن در جای جای ساختمان ‌می‌توانیم استفاده کنیم.

  • ماهی مونو - ماهی دوگانه

    ماهی مونو که اسم علمی‌آن مونو داکتیلوسآرگِنتئوس است، جزو ماهی‌های آب‌های نیمه‌شور طبقه‌بندی می‌شود. ماهی مونی نقره‌ای از جمله ماهی‌های مورد علاقه آکواریوم‌داران است.

  • کاشت چمنی جدید - قسمت دوم

    درِ یک کود‌پخش‌کن(Peat Spreader) یا غلتک قفسی (Cage Roller) را باز کنید و آن را از کودگیاهی یا هر نوع کود ارگانیک با کیفیت مناسبی که مد‌نظرتان است و افراد حرفه‌ای به شما پیشنهاد کرده‌اند، پر کنید. ممکن است مخزن کود‌پخش‌کن شما سر ریز شود، پس بهتر است...