لطفا برای باخبر شدن از آخرین پروژه های آب سکون در هفته نامه ما عضو شوید

آکواريوم

آکواریوم از آیتم های دکوراتیوی می باشد که نگاه هر بیننده ای را به خود جذب می نماید. پروژه های آکواریوم را می توانید در این قسمت مشاهده نمایید.

دکوراسيون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی رکن مهمی در زیبایی کار تمام شده می باشد، همینطور اجرای دقیق و بی نقص کار طراحی شده؛ در اين قسمت می توانيد پروژه های دکوراسيون داخلی را مشاهده فرماييد.

محوطه و فضاسازی

طراحی و اجرای محوطه و فضاسازی بيرونی يکی از جذاب ترين شاخه های دکوراسيون می باشد که آب سکون اين مهم را بخوبی انجام می دهد. پروژه های محوطه سازی را در این قسمت مشاهده نمایید.

  • چرا نزدیک بودن به آب می تواند باعث آرامش و خلاقیت شما شود؟

    از زمان های قدیم انسان همواره از آب برای ایجاد حال خوش و درمان استفاده کرده است. در امپراطوری روم، حمام ها بخش مهمی از زندگی فرهنگی بوده، جایی که شهروندان برای تنظیم و یافتن آرامش و ارتباط با دیگران، از آنها استفاده می کردند...

  • شیشه سکوریت در مقابل شیشه معمولی

    مهمترین تفاوت شیشه سکوریت و شیشه معمولی در استحکام و امنیت بالاتر شیشه سکوریت می باشد. مقاومت شیشه سکوریت در مقابل شکستگی در مقایسه با شیشه خام با ضخامت‌ یکسان، حداقل 5 برابر بیشتر می باشد.

  • بزرگترین رستوران آکواریوم ترکیه

    رستوران 111 هتل ریکسویس یکی از رستوران های بسیار هیجان انگیز این هتل می باشد. رستورانی که به عنوان بزرگترین رستوران آکواریومی ترکیه شناخته می شود...