کاتالوگ

در این قسمت شما می توانید با کلیک بر روی لینک های زیر تصویر کاتالوگ، گزیده ای از پروژه های آب سکون را ملاحظه نمایید. خواهشمند است قبل از باز نمودن کاتالوگ به نکات زیر توجه فرمایید:

 1. ترتیب نمایش تصاویر بر اساس هزینه تمام شده اجرا می باشد.
 2. در قسمت فهرست، نوع پروژه ها به تفکیک آب شور و شیرین مشخص است.
 3. امکان دانلود کاتالوگ به صورت پی دی اف وجود دارد.
 4. بزرگنمایی هوشمند بر اساس موقعیت مکان نما روی صفحات فعال می باشد.
 5. هر صفحه دارای لینک به صفحه توضیحات پروژه در سایت می باشد.
 
                                                              دانلود کاتالوگ به صورت PDF
 
مشاهده کاتالوگ آکواریوم
مشاهده کاتالوگ آب نما و استخرشیشه ای
 • خانه شیشه ای فلیپ جانسون

  خانه شیشه ای که به دست فلیپ جانسون طراحی شده است، واقع در نیوکانون کانکتیکات می باشد. این خانه شیشه ای زیبا ولی ساده نه تنها به عنوان کاری اصیل و و اقعی در معماری بلکه به عنوان شاهکار معماری مدرن در رده معماران بزرگ کلاسیک شناخته شده است.

 • ترکیب شیشه و سنگ در نمای ساختمان

  ترکیب سنگ و شیشه همواره در ذهن ما دو ماده متضاد و ناهمگون را تداعی می کند اما امروزه رشد فناوری و گسترش قدرت خلاقیت انسان باعث شده این دو متریال که از دیرباز دشمن هم شناخته می شدند، در طراحی نما در کنار هم قرار گرفته و زیبایی چشم گیری بیافرینند تا آنجا که امروزه نمای سنگ و شیشه در بسیاری از پروژه های خوب دنیا استفاده می گردد و سختی سنگ در کنار شفافیت و زلالی شیشه، توانسته نظر بسیاری از معماران را به خود جلب کند.

 • آبشاری که سالی یک بار آتشین می شود

  آبشار آتش عنوان پدیده‌ای طبیعی و عجیب است که سالی یک بار هنگام غروب خورشید در اواخر ماه فوریه در پارک ملی یوسیمیتی کالیفرنیا اتفاق می‌افتد. این آبشار یکی از دیدنی ترین چشم اندازهای این پارک است که حدود 153 متر است. هنگام غروب خورشید، زاویه تابش و انعکاس نور آن بر این آبشار باعث می‌شود این آبشار با تغییر رنگ به صورت یک آبشار آتشین به‌ نظر برسد که مواد مذاب در حال جاری شدن از صخره‌ها است